Network Charger Colorum CLS30-AC-02, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Magenta
ID: 335763
EAN: 5907457718579
Regular price KM 13,94
Regular price KM 18,06 Sale price KM 13,94
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
24 months
Low stock
Delivery on time guaranteed
Receive your order on time with the help of our efficient and reliable delivery services.
Expert support team
From product questions to after-sales support, our team of specialists is here to help.
Return the product
View full details
Presentation
Retractable cable No
Product range CLS30-AC-02
Output USB-A (5V / 4.5A / 5V / 3A / 9V / 2A / 12V / 1.5A) / USB-C (5V / 3A / 15V / 2A / 20V / 1.5A)
Fast charging Yes
Port (output) charger 1 x USB-A / 1 x USB-C
Power load 30W
Charging technology Adaptive Fast Charge / Mi Fast Charge / Power Delivery / Quick Charge
Charger type Network Charger
Sale package
Pack Blister
Content Network Charger
Product status New
Colorum Network Charger - Magenta
Looking for an efficient and stylish charger for your devices?
The Colorum network charger is the perfect solution, offering 30W of power and 3A of current for fast and safe charging.
Compact and easy to carry, this charger is ideal for traveling or everyday use.
Incarcator Retea Colorum CLS30-AC-02, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, MagentaFeatures:
- Power: 30W
- Amperage: 3A
- Ports: 1 x USB-A / 1 x USB-C
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%